تدریس حرفه‌ای آرایشگری را با استفاده از پلتفرم نگین غریبی تجربه کنید

تدریس حرفه‌ای آرایشگری را با استفاده از پلتفرم نگین غریبی تجربه کنید

نگین غریبی پلتفرمی است که با استفاده از آن می‌توانید در زمان و مکان دلخواه‌تان به کارآموزان ایرانی و خارج از کشور درس بدهید. کار کردن با نگین غریبی، درآمد شما از تدریس را چند برابر درآمد فعلی‌تان خواهد کرد

+15000
خدمات ما

چرا تدریس در نگین غریبی را انتخاب کنیم؟

در زیر بخشی از خدمات و ویژگی‌های پلتفرم نگین غریبی را خواهید دید

پروفایل اختصاصی

شما به عنوان مدرس آرایشگری، در نگین غریبی یک پروفایل اختصاصی خواهید داشت که در آن می‌توانید خودتان را به صورت کامل معرفی کنید. امکان اضافه کردن ویدیوی معرفی هم دارید.

پشتیبانی 24 ساعته

ما به صورت ۲۴ ساعته در کنار شما هستیم. هر زمان که در کار کردن با پلتفرم نگین غریبی به مشکلی برخوردید یا سوالی داشتید، کافی است با ما تماس بگیرید.

تدریس با قیمت دلخواه

در نگین غریبی این شما هستید که قیمت هر جلسه‌ی کلاس را تعیین می‌کنید. کارآموزان با در نظر گرفتن میزان سابقه و کیفیت تدریس به شما اعتماد می‌کنند و کسب درآمد می‌کنید.

دوره های گروهی و سمینار

در نگین غریبی می‌توانید دوره های گروهی برگزار کنید و چندین نفر را به صورت هم‌زمان به کلاس‌تان بیاورید. با استفاده از قابلیت وبینار نگین غریبی می‌توانید سمینار آرایشگری آنلاین برگزار کنید.

تقویم اختصاصی قابل نمایش

زمان‌های آزادتان برای تدریس را به کارآموزان نمایش دهید تا آنها پس از دیدن زمان‌های قابل انتخاب، کلاس رزرو کنند. نگین غریبی به شما اجازه می‌دهد تنها در زمان‌های مورد نظرتان کار کنید.

برندسازی آموزشگاه

هنگامی که در نگین غریبی کار می‌کنید، دیگر محدود به یک محله یا حتی یک شهر نیستید. نگین غریبی این امکان را به شما می‌دهد تا در سطح کشوری و حتی فراتر از آن دیده شوید و کارآموزانجذب کنید.

سؤالات متداول

سؤالاتی که شاید در ذهن شما هم باشد

مهم‌ترین سؤالاتی را که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد در زیر مشاهده کنید
پشتیبانی 021000000
سؤال دیگری دارید؟ با ما تماس بگیرید
Question-vector
برای فعالیت به عنوان مدرس در نگین غریبی چقدر باید پرداخت کنم؟

ثبت‌نام شما مدرس عزیز در نگین غریبی کاملا رایگان است. تنها هزینه‌ای که شما به عنوان مدرس به نگین غریبی می‌پردازید، درصد مشخصی از هزینه‌ی هر کلاس به عنوان کمیسیون است.

نگین غریبی هزینه‌ی کلاس‌ها را چطور به من پرداخت می‌کند؟

درآمد شما در نگین غریبی با توجه به میزان فعالیت‌تان می‌شود. هزینه‌‌ی دوره هایی که برگزار می‌کنید، در کیف پول نگین غریبی شما جمع می‌شود. موجودی کیف پول نگین قریبی در پایان هر ماه به شماره شبایی که در حساب کاربری‌تان معرفی کرده‌اید، واریز خواهد شد.

مدت زمان هر کلاس چقدر است؟
مدت زمان نوع کلاس
۳۰ دقیقه کلاس آزمایشی
۶۰ دقیقه کلاس خصوصی
۹۰ دقیقه ۹۰ دقیقه
۳۰ - ۱۸۰ دقیقه کلاس اختصاصی
۳۰ - ۱۸۰ دقیقه دوره خصوصی و گروهی
در چه ساعت‌هایی از روز باید تدریس کنم؟

زمان تدریس را خودتان تعیین می‌کنید. شما به عنوان مدرس در نگین غریبی، تقویم اختصاصی خودتان را خواهید داشت و می‌توانید در آن مشخص کنید که چه روزها و چه ساعت‌هایی از روز را تدریس می‌کنید.

آیا باید به دنبال کارآموزانبگردم؟

یکی از مزایای نگین غریبی برای مدرس های آرایشگری این است که دغدغه‌ی پیدا کردن کارآموزانرا برای آنها حذف می‌کند. شما تنها خودتان را معرفی می‌کنید و در میان مدرس های حاضر در نگین غریبی دیده می‌شوید. کارآموزان حاضر در نگین غریبی، خودشان به سراغ‌تان می‌آیند و شما را انتخاب می‌کنند. با این حال همواره می‌توانید برای رشد سریع‌تر حساب کاربری‌تان، کارآموزانی را در حال حاضر با آنها کار می‌کنید به نگین غریبی بیاورید.

آیا در نگین غریبی استخدام می‌شوم؟

نگین غریبی مدرس های آرایشگری را استخدام نمی‌کند؛ بلکه بستر پایداری را برای کسب درآمد در اختیار آنها قرار می‌دهد. شما خودتان را از طریق حساب کاربری‌تان به کارآموزان معرفی و آنها را قانع می‌کنید با شما کلاس آزمایشی رایگان بردارند. با نشان دادن عملکرد باکیفیت در دوره های آزمایشی، رضایت کارآموزان برای شرکت در جلسه‌های پولی را به دست خواهید آورد.