آرایشگری
هدف
دسته بندی
جنسیت
نوع مخاطب
سطح
روز
زمان
قیمت
رزرو آنی
جلسه آزمایشی رایگان

مدرس آرایشگری آنلاین

مرتب سازی
logo loading spinner
مدرس آرایشگری آنلاین

مدرس آرایشگری آنلاین خود را چگونه انتخاب کنیم؟

در یادگیری یک آرایشگری جدید، مدرس آرایشگری نقش مهمی دارد. اگر کارآموزاننتواند با مدرس، ارتباط خوبی برقرار کند یا زمان‌های برگزاری کلاس در مواقعی باشد که یکی از دو طرف یا هردو، انرژی یا حوصله کافی ندارند، تجربه منفی از آرایشگری‌آموزی ایجاد خواهد شد. بنابراین باید آرایشگری را از مدرس آرایشگری آنلاین متناسب با خود یاد گرفت. مدرسی که احوالات و شیوه برخورد جذابی برای کارآموزانداشته باشد و بتواند او را به اهدافی که از یادگیری آرایشگری دارد برساند. مثلا مدرس آیلتس، شاید مدرس خوبی برای آموزش آرایشگری تجاری یا کنکور دکتری نباشد. در ادامه با معرفی مدرس آرایشگری آنلاین و روش ثبت‌نام مدرس آرایشگری در سایت آشنا خواهید شد.

اگر مدرس آرایشگری آنلاین خود را اشتباه انتخاب کنید چه می‌شود؟

در نگین غریبی می‌توانید مدرس آنلاین مناسب با روحیات، برنامه‌ها و اهداف خود را به راحتی انتخاب کنید. اما اگر به هر دلیلی مدرس آرایشگری آنلاین مناسب خود را نیافتید می‌توانید مدرس دیگری را انتخاب کنید. شما حق استفاده از ۵ جلسه آزمایشی با ۵ مدرس مختلف را در سایت دارید. حتی پس از شروع کلاس‌ها نیز می‌توانید مدرس خود را عوض کنید و با کسی که دوست دارید ادامه دهید.

مدرس آرایشگری آنلاین کیست؟

مدرس آرایشگری آنلاین تفاوت زیادی با مدرس غیرآنلاین (آفلاین) ندارد. مدرس آرایشگری آنلاین کسی است که بتواند آموزش‌های خود را بر بستر آنلاین نیز به خوبی ارائه بدهد. در واقع قدرت ارتباط‌گیری و مدیریت کلاس را به شکل غیرحضوری نیز داشته باشد و بتواند کارآموزانرا با خود همراه کند و مطالب آموزشی را به او انتقال دهد. در صفحه انتخاب مدرس، مناسب‌ترین مدرس با هدف یادگیری و سلیقه خود را انتخاب کنید.

انتخاب مدرس آنلاین در صفحه انتخاب مدرس

کارآموزان در صفحه انتخاب مدرس، لیست مدرس های آرایشگری آنلاین نگین غریبی را مشاهده می‌کنند. مدرس ها در این صفحه براساس الگوریتمی هوشمند چیده شده‌اند اما اگر کاربر، فیلترهای انتخاب مدرس آرایشگری را برگزیند، لیست مدرس ها براساس همان فیلترها تغییر می‌کند.

این لیست مدام به‌روز می‌شود چون هر روز اساتید و معلم آرایشگری‌های جدیدی وارد نگین غریبی می‌شوند. همچنین امتیاز مدرس ها و نظرات کارآموزان نیز در تعیین جایگاه آنان در لیست نقش دارد.

معلم آرایشگری آنلاین

روش‌های انتخاب مدرس آرایشگری مناسب

چنانچه آرایشگری‌آموز، یک مدرس آرایشگری را از قبل بشناسد و بخواهد در نگین غریبی با او کلاس داشته باشد، می‌تواند به‌راحتی نام او را جستجو و پیدا کند و سپس، در زمان‌های خالی او به انتخاب خود، کلاس رزرو کند، اما اگر در حال انتخاب مدرس باشد و گزینه مشخصی نداشته باشد، می‌تواند از این قابلیت‌ها استفاده کند:

در همین صفحه جستجوی مدرس، از منو، فیلترهای مدنظر خود را انتخاب کند. کاربر سایت می‌تواند پروفایل مدرس ها را بر اساس موارد زیر، در لیست ببیند:

 • داشتن ویدیوی معرفی
 • داشتن کلاس تعیین سطح رایگان
 • مدرس هایی که تازه وارد نگین غریبی شده‌اند و تخفیف ویژه دارند
 • تخصص مدرس (آیلتس، تافل، GRE، PTE، آرایشگری عمومی، مصاحبه کاری و تحصیلی، امور بازرگانی، مهاجرت و اپلای، مهارت‌های ۴گانه آرایشگری، آرایشگری کنکور ارشد و دکتری، تکمیل رزومه و ... )
 • جنسیت مدرس
 • سطح آموزش مدرس (مبتدی، متوسط و پیشرفته مطابق سطوح C.E.F.R)
 • محدوده قیمت کلاس (هر ساعت آموزش)
 • بازه سنی آرایشگری‌آموز

معلم آرایشگری آنلاین همان مدرس آرایشگری آنلاین است؟

در نگین غریبی عنوانی که به مدرس آرایشگری داده می‌شود، مدرس آرایشگری است اما ممکن است بسیاری از افراد، دنبال معلم آرایشگری آنلاین باشند.

مدرس آرایشگری آنلاین تفاوت خاصی با معلم آرایشگری آنلاین ندارد. مدرس آرایشگری مناسب خود را از میان اساتید تاییدشده نگین غریبی انتخاب کنید و آرایشگری را آنلاین یاد بگیرید.

چه آرایشگری‌هایی را می‌توان با مدرس آرایشگری آنلاین آموخت؟

تقریبا همه آرایشگری‌های دنیا را می‌توان آنلاین یاد گرفت اما مدرس های آرایشگری‌ در نگین غریبی می‌توانند ۱۴ آرایشگری زنده دنیا را تدریس کنند. آرایشگری‌های موجود و فعال در سایت عبارتند از:

کاشت مژه، ناخن، تاتو ریباندینگ، فر، زیبایی، آرایشگری، رنگ،

مراحل مدرس آرایشگری شدن

چگونه در نگین غریبی، مدرس آرایشگری شویم؟

مدرس آرایشگری آنلاین شدن در نگین غریبی خیلی سریع و آسان و با ثبت‌نام در سایت آغاز می‌شود. اگر مدرک مرتبط با آرایشگری داشته باشید که خیلی بهتر است و می‌توانید راحت‌تر، اولین کارآموزان خود را در سایت جذب کنید و کسب درآمد کنید، اما بدون مدرک آرایشگری و صرفا با تجربه آرایشگری‌آموزی هم می‌توان در نگین غریبی، مدرس شد.

۷ مرحله مدرس آرایشگری شدن در نگین غریبی

همان‌طور که متوجه شدید هر کسی که توان یا تجربه آموزش آرایشگری دارد می‌تواند مدرس آرایشگری آنلاین شده و طی مراحل زیر، شروع به کسب اعتبار و درآمد کند.

 • ثبت‌نام به‌عنوان مدرس با قبول قوانین و شرایط و وارد کردن شماره تلفن همراه
 • تکمیل اطلاعات شخصی و بارگذاری تصویر پروفایل
 • تکمیل اطلاعات آموزشی زیر:
  • آپلود ویدیوی معرفی مدرس آرایشگری آنلاین
  • بیوگرافی (معرفی خود)
  • آرایشگریی که تدریس می‌کند
  • سطوحی که درس می‌دهد (سطوح C.E.F.R)
  • مهارت‌های تخصصی آموزشی (ناخن، مژه، رنگ و ریباندینگ و ...)
  • محدود سنی کارآموزان کلاس
 • وارد کردن سوابق تحصیلی و کاری: مدارک کسب‌شده و بارگذاری آن در سایت
 • قیمت‌گذاری

  مطابق قوانین فعلی نگین غریبی، هزینه جلسات آزمایشی برای یک مدرس آرایشگری آنلاین که جدیدالورود است، رایگان است، اما مدرس آرایشگری هایی که بیش از ۵۰ کلاس در نگین غریبی برگزار کرده‌اند می‌توانند آن‌را پولی برگزار کنند یا کلا برگزار نکنند.

  پس از جلسات آزمایشی، نوبت به تعیین قیمت‌ها کلاس‌ها می‌رسد. مدرس، قیمت‌گذاری را برای ۱ جلسه، ۵ جلسه و ۱۰ جلسه کلاس در سایت تعیین می‌کند.

 • تنظیم تقویم کلاس

  مدرس آرایشگری آنلاین در نگین غریبی باید زمان‌های خالی خود را براساس روز و ساعت در تقویم سایت مشخص کند تا کارآموزان بتوانند زمان‌های خالی را رزرو کنند.

 • درخواست فعال‌سازی پروفایل

  پس از تکمیل موارد بالا، مدرس آرایشگری باید روی دکمه درخواست فعال‌سازی کلیک کند تا پروفایل او در صورت تایید از سمت نگین غریبی، نهایی شود و در سایت نمایش داده شود.